Антицелюлітний масаж ГуаШа, як і інші масажі ГуаШа (лімфодренаж, оздоровчий., релаксуючий) прийшов до нас із традиційної китайської практики.
Китайські практики використовують цю методику як метод діагностики хвороб душі й тіла, а потім і як метод позбавлення від цих недуг. Як відомо, на тілі є точки проекцій внутрішніх органів, що вказують на проблему в організмі загалом або захворювання окремого органу.
У Медичному центрі “Партнер Плюс” Medical&Beauty масаж ГуаШа широко використовують масажисти в антицелюлітних програмах і програмах корекції фігури.

Для процедури антицелюлітний масаж ГуаШа використовують скребки з різних природних матеріалів або спеціальні ложки з дерева.
Як проводиться антицелюлітний масаж Оболонь ГуаШа?
Масаж ГуаШа складається з кількох етапів:
Етап 1.
Як і в будь-якому іншому антицелюлітному масажі – це лімфодренаж.
Лімфодренажний масаж проводять широкими рухами у напрямку до лімфатичних вузлів до стійкої гіперемії шкірних покривів. Ігнорувати етап дренажу в жодному разі не можна. Це загрожує тим, що після процедури може виникнути набряк тканин і блокування виведення шлаків і токсинів, які обов’язково мають бути евакуйовані лімфатичною і видільною системами з організму.
Етап 2.
Розпушення підшкірно жирової тканини.
Особливу увагу приділяють зонам розростання підшкірно-жирової тканини. У кожного клієнта ці зони визначаються індивідуально. Зазвичай, це сідниці, поверхні стегон, живіт, зона над колінами. Саме завдяки цьому етапу вміст жирових клітин виходить у міжклітинний простір з подальшою евакуацією з організму. За процес виведення продукту розпаду жирових клітин відповідальні лімфатична і видільна системи нашого організму.
Етап 3. Підтяжка шкіри.
Після розпушення і руйнування жирової тканини зменшуються об’єми тіла, шкіра починає провисати.
Таке неестетичне провисання тканин не може компенсувати навіть зменшення об’ємів і зникнення ненависного целюліту. Тому дуже важливий завершальний етап масажу ГуаШа, який впливає на стимуляцію шкірних рецепторів для подальшого синтезу колагену й еластину. Рухи масажиста при цьому будуть не такі глибокі й інтенсивні як на етапі розпушення підшкірно-жирової тканини, а більш поверхневі. Ці рухи змушують шкіру вмикати захисні механізми. На цьому побудовано багато методів, які спрямовані на підвищення пружності шкіри. Все просто. Одна з функцій шкіри захисна. Саме шкіра захищає тканини й органи людського тіла. І в разі подразнення шкіра вмикає свій потенціал до регенерації.
Наше ж завдання допомогти шкірі в цей період і максимально збалансувати наш раціон. Він має включати продукти, які містять достатньо білка, амінокислот, жирних кислот і вітамінів. Саме тих речовин, які забезпечують шкірі пружність, ліфтинг, еластичність, гарний здоровий колір, гладкість і приємні тактильні відчуття.
Наші фахівці мають величезні практичні напрацювання і шляхом досвіду довели, що антицелюлітний масаж ГуаШа – це потужна методика, яка надає тілу ліфтинг і пружність, а також позбавлення целюліту.
А ще після процедури масажу ГуаШа пацієнти відчувають наскільки змінилися відчуття в спині, зоні, яка в нас завжди під гнітом усіх життєвих обставин.
Не думайте, якщо ви прийшли із запитом позбутися целюліту, то фахівець працюватиме тільки з вашими ногами, стегнами, сідницями і животом.
Пам’ятайте, а ми знаємо, що наше тіло – це цілісний організм і абсолютно неправильно працювати з ним частково.
Тому антицелюлітний масаж ГуаШа охоплює і роботу зі спиною та руками, і грудними м’язами. Чому це важливо? Якщо не зняти спазм із м’язів спини, шиї, грудей, плечового пояса, то про жоден якісний лімфоток мови не може бути! Інструментарій для ГуаШа дуже глибоко опрацьовує м’язи, м’язово-зв’язковий апарат. Вивірені фахівцем рухи ГуаШа знімають спастичні стани м’язів, посилюють лімфоток і кровообіг у тканинах, усувають больові відчуття в м’язах усього тіла.
Тому ми разом із нашими клієнтами розглядаємо ГуаШа масаж як комплексну процедуру, яка має як естетичний, так і загальний оздоровчий ефект для всього організму.

Показання для проведення процедури антицелюлітний масаж ГуаШа:
- ожиріння, надмірна вага тіла;
- набряки тіла, зайві об’єми тіла;
- целюліт і локальні жирові відкладення;
атонічність і в’ялість шкіри, провисання тканин, шкірні депресії; - інтоксикація і зашлакованість організму;
- погане самопочуття, невралгія, поганий сон, швидка стомлюваність;
- спазм м’язів і больові відчуття в тілі різної локації



